szeptember 9.
péntek

16:00 Podani Milán akrobatikus motoros bemutatója

16:30 Felvonulás a Vízi Színháztól

17:00 Megnyitó

20:00 Csík zenekar

22:00 Korda György és Balázs Klári

00:00
Dr. BRS

szeptember 10.
szombat

10:00 Szarvasi Fúvószenekar

10:45 Tessedik Táncegyüttes

11:30 HipHop Szilva – Babilon TSE

13:00 EURÓPA HARMÓNI(K)ÁBAN – Zenei tér-idő utazás

15:00 Musical varázs – a Cervinus Teátrum művészeivel

17:00 Antovszki Band

19:00 Búzás Bence

21:00 Váradi-Botos Café

23:00 Zenevonat – Szuperkoncert az LGT sztárjaival

szeptember 11.
vasárnap

10:00 Termésáldás ( Ótemplom )

10:00 ‘Cintányéros cudar világ’ – operett ünnep a Cervinus Teátrum művészeivel

13:00 Dívák

szeptember 9.
péntek

17:00 Four Wine Jazz Session

18:00  A Legszebb konyhakert díjátadó

19:00 Four Wine Jazz Session

20:00 MoveBeats

22:00 Pierre

23:30 NorB

01:00 Yohan ‘B

szeptember 10.
szombat

11:00 Békés Country Band

16:00 Sadie (akusztik)

17:30 T-Boy

19:00 Solt

20:30 NorB

22:00 MoveBeats & Sadie

01:00 Blaise

szeptember 9.
péntek

18:00 Sörtörténelmi stand up 1. rész
Katona Csaba – MTA történész

19:15 Nirvana Tribute Band

21:00 Dos Diavolos – Ganxta Zolee & Takács Vilkó

 

23:00 Dynamite Dudes

szeptember 10.
szombat

19:00 Sörtörténelmi stand up 2. rész Katona Csaba – MTA történész

21:00 Blues Brothers Show

23:30 Depeche Mode Tribute Band

szeptember 9.
péntek

21:00 Deres – Dobbantó tehetségkutató fesztivál díjazott

22:00 Ördög

23:30 The Next – Tunyogi Péter emlékzenekar

szeptember 10.
szombat

21:00 Xander

22:30 The Devotees – Hungarian Depeche Mode Tribute Band

01:00 Newik

02:30 Movebeats 

szeptember 9.
péntek

22:00 Fiesta

23:00
Dj Müller 90’ évek disco

szeptember 10.
szombat

17:00 Pálinkaminősítés eredményhirdetés

22:30 Bebe (Back II Black)

szeptember 9.
péntek

17:00 Portréka színpad –

„Vau és miau”, avagy Szutyejev: Okoska botocska

17:45 Kacagó bábszínház –

 Piroska és a motoros farkas

18:30 Kecskés Timi és Sándor Dávid – Icipici móka

szeptember 10.
szombat

10:00 Portréka színpad – Vásári komédia

11:00 Kacagó bábszínház – Egyszer volt Budán kutyavásár

12:00 Bemutatkozik a Benka iskola

14:00 Portréka színpad – A fekete Cilinder

15:00 Csimota zenekar gyerekműsora

16:00 Gyakorlósok műsora

17:00 A néma furulya című mese előadása – Döge Csaba és Szilágyi Attila

18:00 Kacagó Bábszínház – Madzag Jankó és Nyúl Dani

szeptember 11.
vasárnap

10:00 Receptverseny eredményhirdetése

11:00 Szlovák iskola műsora

12:00 Portéka színpad – Cecil úr kalandjai

13:00 Csimota zenakar gyerekműsora